Můj tvůrčí sen se plní ve chvíli, kdy ke mně přijde nenápadná paní a odchází sebevědomá žena.

To je i má největší odměna. Mám radost, když to dotyčné opravdu sluší a baví mne se zákaznicemi o jejich pocitech, představách mluvit, konzultovat, dostávat zpětnou vazbu.

I proto bych si do budoucna přála mít větší otevřený atelier, obchod. Prostě místo, kde bych se mohla se zákaznicemi lépe potkávat, kde bychom se ony i já cítily dobře.K tomu dobrému pocitu z výsledků mé práce přispívá i to, že se člověk snaží nepřešlapovat na místě a stále zkouší objevovat nové cesty a inspirace. Vše souvisí se vším, vše mne nějakým způsobem ovlivňuje, pomáhá vytvářet nové kolekce…Ty dělám dvakrát do roka, klasické jaro/léto a podzim/zima. U každé z nich doufám, že bude v něčem lepší, překvapivější. Do budoucna i možná trochu ucelenější, třeba na dané téma / s vlastními vzory látek apod.

No a za tím vším jsem už od roku 2008 hlavně já. Vybírám látky, vymýšlím střihy, tvořím návrhy na tisky, stříhám, sítotiskuji, stojím za termolisem, komunikuji s vámi, balím objednávky, stojím fronty na poště... Snad jen šití / focení je výjimkou – V této oblasti mně pomáhají dvě švadleny a fotografie už má pár let na starosti slečna fotografka.