Můj tvůrčí sen se plní ve chvíli, kdy ke mně přijde nenápadná paní a odchází sebevědomá žena.

To je má největší odměna. Mám radost, když to dotyčné opravdu sluší. Baví mě se zákaznicemi mluvit o jejich pocitech, představách, konzultovat a dostávat zpětnou vazbu. Zpětná vazba od zákaznic je pro mě velmi důležitá, neboť mi pomáhá k následujícímu tvoření.

K tomu všemu jsem potřebovala vhodné místo. A po dlouhém hledání se mi podařilo splnit si svůj sen a otevřít si ateliér. Můj ateliér je to místo, kde se mohu se zákaznicemi potkávat a konzultovat. Doufám, že se zde cítíte stejně dobře, jako já.

Kde hledám inspiraci na tvorbu?

K dobrému pocitu z výsledků mé práce přispívá i to, že se člověk snaží nepřešlapovat na místě a stále zkouší objevovat nové cesty a inspirace. Vše souvisí se vším. Moji tvorbu ovlivňuje všechno, co je okolo mě, díky těmto inspiracím vytvářím nové kolekce.

Jaké jsou mé další vize do budoucna?

Ráda bych své kolekce v budoucnu tvořila na dané téma, například i s vlastními vzory látek. Baví mě i  spolupráce  s ilustrátory a grafiky.

Jaké látky používám?

Materiály, s kterými pracuji jsou převážně z Itálie a Polska. Ráda bych používala i lokální české materiály. Bohužel v tomto není dostateční nábídka.

Jaký je styl mého oblečení?

Střihy oblečení jsou nadčasové, ve stylu sportovně-elegantní. Můžete tedy v mém oblečení jít, jak na procházku, tak do práce nebo do divadla. Stačí jen vyměnit boty a doplňky. Dále se snažím, aby mé věci byly dobře variabilní a vzájemně dobře kombinovatelné. Lze říct, že zákaznice se u mě může obléct celá téměř od hlavy až k patě.

Kdo všechno stojí za tvorbou?

Za tím vším jsem už od roku 2008 hlavně já. Vybírám látky, vymýšlím střihy, tvořím návrhy na tisky, stříhám, sítotiskuji, stojím za termolisem, komunikuji s vámi, balím objednávky, stojím fronty na poště a podobné. Snad jen šití a focení je výjimkou. V této oblasti mně pomáhají dvě švadleny a fotografie už má pár let na starosti slečna fotografka.

Jak si vybírám modelky?

Jak jste si asi již všimly, ráda fotím svoje oblečení na „opravdových ženách“, převážná většina modelek, jsou mé zákaznice. Myslím si, že je nejdůležitější, abyste si dokázaly představit, jak asi v daném kousku budete vypadat vy. Proto fotky nejsou uměle dovytvářeny a příliš strojené.

A kdo si nechce jen představovat, ale zároveň i osobně vyzkoušet…